TV Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

TV Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

TV ünitesi alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında ünitenin yapımında kullanılan hammadde öncelikli olarak yer alır. Hammaddenin sağlığa zararlı hiçbir ürün içermemesi gerektiği gibi uzun ömürlü olması da yüksek önem taşımaktadır.


Her evin dekorasyonu ve büyüklüğü farklıdır. Geçmiş yıllarda daha geniş ve büyük metrekarelerde inşa edilen yapıların yerini son zamanlarda daha küçük metrekarelerde inşa edilen yapıların aldığı görülmektedir. Günümüzde yeni inşa edilen bir çok konut metrekare bakımından çok geniş olmamasına rağmen en çok rağbet gören projeler arasında yer almaktadır. Küçük metrekareli yapılar doğru dekore edildiğinde düzenli, konforlu bir yaşam alanına dönüşebilmektedir. Bu sebeple TV ünitesi seçimlerinizde oturma odanızın büyüklüğü ve dekorasyonu sizi doğru seçimi yapmaya yönlendirecektir. Mevcut alana en uygun ünite seçeneklerinin yanı sıra kullanım tercihlerinize göre de modeller farklılık gösterebilir. TEKZEN, her kullanıcının ihtiyacını karşılayabilen farklı ünite tasarımları ile, herkesin evine en uygun model seçimini yapmasına olanak sağlamıştır. Fazla eşyası olmayan kişiler, daha minimal tasarımlı televizyon ünitesi tercih edebilirken; daha fazla eşyaya sahip olan kişiler de daha fazla dolap ve çekmece barındıran seçenekleri tercih edebilir. Bunun dışında, üniteye yerleştirilecek televizyonun ölçüleri de ünitenin seçimi için oldukça önemlidir. Eğer arka ünitesi ve rafı olan bir model tercih edecekseniz Televizyonunuzun ölçüsü ile arka ünitenin uyum sağladığına dikkat etmelisiniz. Diğer dikkat edilmesi gereken bir konu ise ünitenin yapımında kullanılan hammadde. Hammaddenin sağlığa zararlı bir katkı maddesi içermediğinden emin olunması ve mobilyanın uzun ömürlü olması da yüksek önem taşımaktadır.

TV Ünitesi Modelleri

Televizyon üniteleri, herkesin kendi zevkine, dekorasyonuna göre sahip olması gereken ürünlerden biridir. Salonunda canlılık arayanlar daha renkli seçeneklerden yana tercih yapabilirler. Sadelikten yana olanlar için de ahşap, krem rengi, beyaz, siyah gibi birçok renk seçenekli ünite çeşitleri mevcuttur. TEKZEN, ürettiği televizyon ünitelerinin hepsini çevreye ve sağlığa zararlı olmayan maddeler ile piyasaya sunmaktadır. Yıpranma, kırılma veya aşınma gibi sıkıntılar yaşamamak için kaliteli hammadde seçimi dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir. MDF gibi kaliteli hammaddeler ile üretilen, oldukça dayanıklı televizyon ünitelerine sahip olmak mümkündür. TEKZEN TV ünitesi seçenekleri arasında minimal ve zarif tasarımlı doğal ahşap ile üretilen  birçok seçenek bulunmaktadır. Doğal ahşap ve metalin uyumu ile üretilen televizyon ünitelerini görmek için Archi Ahşap Atölyesi Boston TV ünitesi gibi farklı seçeneklere göz atabilirsiniz.


Kaliteli TV Ünitesi Nasıl Anlaşılır?

Her ürün gibi televizyon üniteleri de farklı hammaddeler ile üretilmektedir. MDF, suntalam, metal gibi birçok farklı hammaddeden üretim yapılmaktadır. Bu hammaddeler, kişinin kullanım zevkine ve bütçesine göre değişiklik gösterir. Gerek MDF ile üretilen modeller, gerek metal ile üretilen modeller, gerekse de suntalam ile üretilen modellerin oldukça kaliteli olduğu bilinen bir gerçektir. Üniteyi satın alırken kanserojen madde içerip içermediğine de dikkat etmek gerekir. Tekzen’in sahip olduğu E1 belgesi gibi belgeler ile ürünün sağlığa zararlı olup olmadığını anlamak mümkündür. TEKZEN, ürettiği bütün TV ünitesi seçeneklerini kaliteli hammaddeler ile üreterek piyasaya sunmaktadır. Kaliteli hammaddeler ile üretilen televizyon üniteleri, duruş olarak da daha kaliteli ve daha şık bir atmosfer yaratmaktadır.

Ünite seçiminizde ayaklı bir model tercih edecekseniz ünite ayakları dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. Ünitenin üzerine konulan ürünlerin taşınması için ayağın dayanıklılığı oldukça önemlidir. Hammaddenin yanı sıra dekorasyonunuzla bütünlük sağlaması adına mat ve parlak olmak üzere çeşitli seçenekleri de bulunmaktadır. Kullanıcıların yorumlarına bakıldığında parlak televizyon ünitelerinin daha az toz tuttuğu görülmektedir. Salonunuza en uygun televizyon ünitesini seçtikten sonra LED aydınlatma ile ünitenizi çevreleyerek yaşam alanınızda fark yaratabilirsiniz.


TV Ünitesi Montajı Nasıl Yapılır?

Her televizyon ünitesi aynı şekilde ve aynı hammadde ile üretilmemektedir. Bundan dolayı her ünitenin kurulumu ve montajı arasında fark bulunmaktadır. Genellikle satılan ürünler, parçalı bir şekilde kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Bundan dolayı ‘Tekzen, ürettiği televizyon ünitesi modellerinin içerisinde kurulum için gerekli olan malzemelerin hepsini barındırmaktadır. Montaj istenildiği takdirde bir montaj ustasından yardım alınabilir veya montaj hizmeti satın alınabilmektedir. Ürün ambalajlarında kurulum şeması bulunduğu için kişilerin kendisinin de ünitelerin montajını yapması oldukça pratiktir. Birkaç alet ile ünitelerin içerisinde yer alan kurulum kitapçığı oldukça yeterli olacaktır. Ünitelerin montajı yapılırken, eğer varsa, ilk önce çekmeceleri birleştirmek önerilir. Böylelikle çekmece için doğru kurulum sağlandığında kolaylıkla yerine yerleştirilebilir ve montaj parçaları da azalmış olur. TV ünitesi modelleri arasında çok sevilen modellerden biri de beyaz ve cevizin muhteşem uyumu ile tasarlanan modellerdir. TEKZEN, bu ürünlerin montajı için gerekli olan bütün ekleri, ürünün kutusuyla beraber kullanıcıya göndermektedir. Ürünün kullanıcıya ulaşım esnasında bir hasara uğramaması ve her parçanın doğru bir şekilde ulaşması için ürün oldukça dikkatli ve düzenli bir şekilde paketlenmektedir. Ürünün içerisinden çıkan kurulum şeması ve montaj malzemeleri ile herkesin kolaylıkla kurulum yapması mümkün kılınmıştır. Oldukça kolay montajı yapılan seçenekleri merak ediyor ve onlardan birini satın almak istiyorsanız Modilayn ayaklı TV ünitesi gibi seçeneklere göz atabilirsiniz.


TV Ünitesi Deyip Geçmeyin!

Televizyonun konulması için kullanılan üniteler her evde farklı amaçlara hizmet etmektedir. Kimi evde yalnızca televizyonu koymaya yararken kimi evde birçok ürünü depolamak için kullanılabilir. Birçok evde ise harika bir dekorasyon seçeneği olarak kullanılabilir. TV ünitesi seçimi yaparken kullanıcı, üniteyi hangi amaçla kullanacağına göre tercih yapmalıdır. Yalnızca televizyon için kullanılacaksa daha minimal, küçük boyutlu ve işlevsel bir ünite seçilebilir. Ürün saklamak için ünite kullanılacaksa daha fazla çekmecesi ve dolabı olan ürünler seçilebilir.  Üniteleri Kitaplık olarak kullanan kişiler olduğu gibi mum, biblo, aydınlatma objesi, canlı & cansız bitki gibi süs eşyası koymayı tercih eden kişiler de oldukça fazladır. Bununla birlikte fotoğrafları, saatleri koymak için de televizyon ünitesi ideal seçeneklerden biridir. Oldukça farklı dekoratif objeler de kendilerine televizyon ünitelerinde yer bulabilirler. 


TEKZEN TV Ünitesi Modellerini Keşfedin!

TEKZEN, piyasaya sunduğu bütün televizyon ünitesi modellerinin oldukça kaliteli hammaddeler ile üretilmesine önem vermektedir. Kanserojen madde içeren, insan sağlığına zararlı boya ile üretilen ünitelerin yanı sıra, oldukça sağlıklı ürünlere sahip olmak için ‘Tekzen en ideal seçenekleri sizlere sunmaktadır. Set şeklinde dizayn edilen televizyon üniteleri, tek bir parça olarak dizayn edilen televizyon sehpaları da dahil olmak üzere birçok tasarıma sahip televizyon ünitesi bulunmaktadır. Ünite seçeneklerinde meşe ve beyaz renkleri her renge uyum sağladığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Çok sevilen modellerden biri meşe ve beyaz TV ünitesi olarak öne çıkmaktadır. Bu model, meşenin ve beyazın asil birleşimi ile üretilen çok sayıdaki televizyon ünitesinden biridir. 3 dolap ve 3 raftan oluşan bu modelin bir kısmı meşe bir kısmı ise beyaz olacak şekilde tasarlanmıştır. Tekzen’in ürettiği bütün televizyon üniteleri gibi bu modelin de temizliği oldukça kolay yapılmaktadır. Temizliği kolay yapılan ve her eve uyum sağlayan birçok beyaz TV ünitesi seçeneklerine göz atmak için ‘Tekzen ürünlerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.


Benzer işler Böyle Yapılır.

TV Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yorumlar